Prawidłowe i optymalne zarządzanie nieruchomościami w Sosnowcu wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Jako profesjonalny zarządca obecny na rynku na piwerwszym planie stawiamy zadowolenie klienta, Nsze usługi są skierowane zarówno do drobnych przedsiębiorców posaiadających w swoim portfelu nieruchomości inwestycyjne, jak i dużych deweloperów zainteresowanych przykładowo obsługą ich lokali w modelu najmu długoterminowego.

Zapewniamy regularną kontrolę stanu technicznego powierzonych nam obiektów oraz organizację niezbędnych prac konserwatorskich i remontowych. Dbamy również o sprawy związane z czystością i wywozem śmieci. Dodatkowo zajmujemy się współpracą z firmami zewnętrznymi, np. ochroną budynku oraz lokalną administracją samorządową.

Jako zarządca nieruchomości dbamy także o kwestie księgowe i rozliczenia. Każdego dnia śledzimy zmiany prawne dotyczące rynku najmu. Naszych klientów informujemy o wszystkich nowościach najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Jeżeli szukasz rzetelnej firmy zajmującej się zarządzaniem lokalami – jeszcze dziś skontaktuj się z nami!