ThreeHouse Sp z o.o. to firma, która powstała z pasji pracy z ludźmi oraz chęci dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki długoletniej współpracy tworzymy świetnie zgrany zespół profesjonalistów.

Przede wszystkim świadczymy kompleksowe usługi w zakresie
zarządzania i administrowania nieruchomościami.

Od kilku lat z powodzeniem zarządzamy Nieruchomościami
na terenie Metropolii Śląskiej.

Wśród Naszych klientów są zarówno Wspólnoty Mieszkaniowe, Nieruchomości Prywatne,
ale także nowe podeweloperskie budynki.

Przy wykorzystaniu naszej wiedzy, zdobytym doświadczeniu
i indywidualnym podejściu do Klienta, jesteśmy w stanie zarządzać
i administrować Nieruchomością na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami świadczącymi usługi w zakresie usług porządkowych, technicznych, księgowych jak
i prawnych


W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani pracownicy
posiadający państwową licencję zawodową w zakresie
zarządzania nieruchomościami

świadectwo nadania licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami

Pomożemy znaleźć dodatkowe źródła dochodów dla Nieruchomości, między innymi przez zagospodarowanie powierzchni wspólnych, banerów, garaży i innych pożytków finansowych.

Działamy na terenie miast
Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Mysłowice, Siemianowice Śląskie
oraz ościenne

Zarządca nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych

Skuteczne zarządzanie nieruchomościami wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zlecać takie zadania profesjonalistom. Oferujemy wsparcie wykwalifikowanych fachowców, którzy do perfekcji opanowali działania administracyjne, z których może skorzystać wspólnota mieszkaniowa lub właściciele budynków prywatnych, czy obiektów deweloperskich. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania dopasowane do konkretnych oczekiwań. Dzięki temu możemy opracować standardy oparte na wzajemnym zaufaniu. Oferta ThreeHouse Sp. z o.o. to doskonała propozycja dla osób, poszukujących rzetelnego zarządcy nieruchomościami w Katowicach lub innych miastach aglomeracji śląskiej . Poznaj nas bliżej i sprawdź, jak możemy Ci pomóc i co zaoferować.

Zarządca nieruchomości – śląskie

 

Zasięg naszych działań obejmuje bardzo duży obszar, aby jak najwięcej kontrahentów mogło skorzystać z profesjonalnych usług. Nie boimy się trudnych wyzwań, a wszystkie zadania wykonujemy z najwyższą precyzją. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, oczekujące kompleksowych rozwiązań dla zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi w Katowicach, Sosnowcu oraz innych miastach aglomeracji śląskiej. Znamy praktycznie każdy zakątek tego regionu i dlatego możemy zaproponować obsługę administracyjną i techniczną na najwyższym poziomie.  

 

Zakres usług

 

Proponujemy najwyższej jakości usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. Dzięki temu możemy się stale rozwijać i z wielkim zaangażowaniem realizować różnorodne zlecenia. Nasza bogata oferta to między innymi:

  • usługi administracyjne i techniczne dla wspólnot mieszkaniowych,
  • rozwiązania zapewniające dodatkowe źródła dochodów z nieruchomości,
  • współpraca z firmami świadczącymi usługi porządkowe,
  • kompleksowa obsługa księgowa i prawna.

Poszukujesz zarządcy nieruchomościami w Katowicach, Gliwicach lub miastach ościennych? A może jako zarządca budynku potrzebujesz wsparcia technicznego i administracyjnego? Nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Postaw na wiedzę, zaangażowanie i doświadczenie!

* Informacje zawarte na stronie www.zarzadca-slask.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 71 Kodeksu Cywilnego